Přihlášení, hypoteční poradci:

Jméno: 
Heslo: 

     Registrovat se / Proč se registrovat


Novinky ze světa hypoték:

Levné hypotéky končí - banky zdražují

3. října 2018

České banky již po několikáté v krátké době navýšily úrokové sazby hypoték. Opakovaným zvýšením sazeb banky reagují na rozhodnutí České národní banky, která opět zdražila mezibankovní zdroje financí. Hypotéky se tak stávají opět méně dostupné mladým lidem, než bylo zvykem v minulých letech.

V Česku se stále více lidí orientuje směrem k vlastnímu bydlení. Platit podnájem nebo hypotéku je někdy otázkou rozdílu jednotek tisíc. Nyní se situace na trhu opět mění a přispívá tomu další omezení a to je zvýšení podílu vlastních financí při koupi nemovitosti. 100% hypotéky jsou již dávnou minulostí a teď je toto omezení nejen doporučením, ale novou normou.

Česká spořitelna má opět největší podíl hypoték

9. června 2012

Česká spořitelna poskytla občanům za 1. letošní čtvrtletí nejvíce hypoték, má tak největší podíl na trhu. Tržní podíl České spořitelny v tomto období činil 34,4 %

Refinancování hypotéky: ČSOB nabízí klientům odpuštění 5% hypotečního úvěru

16. května 2012

ČSOB představila novinku pro rok 2012 s názvem Hypotéka s bonusem. Refinancování hypoték je stále častější téma a tak banka nabídla klientům, že jim z celkové výše hypotečního úvěru odpustí 5 %, pokud s úvěrem dlouhodobě zůstanou u ČSOB.

V prvním čtvrtletí 2012 uzavřeno celkem 17 090 hypotečních úvěrů

14. května 2012

Produkce hypoték dosáhla dle statistik MMR ČR v prvním čtvrtletí letošního roku svého rekordního maxima, které dokonce ve svém objemu o půl miliardy korun předčilo i první čtvrtletí rekordního roku 2007.

Komeční banka v květnu zlevňuje hypotéky

14. května 2012

Nová akční nabídka Komerční banky přináší od dnešního dne významné zvýhodnění hypotečních úvěrů s delší dobou fixace. U hypoték s fixací na 5 a více let byla úroková sazba snížena až o 0,6 procentního bodu.

Diskuse o hypotékách:


© 2008 - 2014 Hypik.cz - Hypoteční poradce a diskuze o hypotékách | All rights reserved | Developed by Makovic.net